იყიდება - კუნძული 144 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
390 000 €
2708 €/m²
Property 39879 photo 1
Property 39879 photo 2
Property 39879 photo 3
Property 39879 photo 4
Property 39879 photo 5
Property 39879 photo 6
Property 39879 photo 7
Property 39879 photo 8
  • ობიექტის კოდი 39879
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 144 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 357 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 144 კვ.მ in Limassol. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14833
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31361
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
400 000 € 1739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32771
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
370 000 € 2114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36788
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38448
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 2708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39879
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 2809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43595
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
380 000 € 2289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50947
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 1451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51573
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 6
იყიდება
475 000 € 3275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51932
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა