470 000 €
2994 €/m²
Property 49141 photo 1
Property 49141 photo 2
Property 49141 photo 3
Property 49141 photo 4
Property 49141 photo 5
Property 49141 photo 6
Property 49141 photo 7
Property 49141 photo 8
Property 49141 photo 9
Property 49141 photo 10
Property 49141 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 157 კვ.მ in Paphos. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23514
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48471
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49141
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49143
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59501
  • ფართი 305 m²
იყიდება
495 000 € 1767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65255
  • ფართი 280 m²

სიახლეების დაგზავნა