Property 39826 photo 1
Property 39826 photo 2
Property 39826 photo 3
Property 39826 photo 4
Property 39826 photo 5
Property 39826 photo 6
Property 39826 photo 7
Property 39826 photo 8
Property 39826 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2920 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
267 000 € 517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64828
  • ფართი 516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m

სიახლეების დაგზავნა