Property 56755 photo 1
Property 56755 photo 2
Property 56755 photo 3
Property 56755 photo 4
Property 56755 photo 5
Property 56755 photo 6
Property 56755 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 90 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3660 კვ.მ. in Attica.

The land is located in Porto Germeno area.

It is 90 meters from the sea
It has 20 olive trees

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32068
  • ფართი 1036 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42964
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
310 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43733
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
350 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46035
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
360 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47502
  • ფართი 965 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
290 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50144
  • ფართი 8076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა