Property 56285 photo 1
Property 56285 photo 2
Property 56285 photo 3
Property 56285 photo 4
Property 56285 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 24000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 4359 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62446
  • ფართი 150000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 050 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44361
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 227 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38407
  • ფართი 24820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 500 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24668
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 070 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38960
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38565
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m

სიახლეების დაგზავნა