Property 40004 photo 1
Property 40004 photo 2
Property 40004 photo 3
Property 40004 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2577 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1546 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
587 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44257
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
675 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11960
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39826
  • ფართი 2920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46787
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
853 000 € 725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63066
  • ფართი 1175 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
860 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47506
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
800 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56706
  • ფართი 14549 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა