Property 59204 photo 1
Property 59204 photo 2
Property 59204 photo 3
Property 59204 photo 4
Property 59204 photo 5
Property 59204 photo 6
Property 59204 photo 7
Property 59204 photo 8
Property 59204 photo 9
Property 59204 photo 10
Property 59204 photo 11
Property 59204 photo 12
Property 59204 photo 13
Property 59204 photo 14
Property 59204 photo 15
Property 59204 photo 16
Property 59204 photo 17
Property 59204 photo 18
Property 59204 photo 19

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the Ilion area

Private terrace
Elevator infrastructure

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64821
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65117
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა