Property 34771 photo 1
Property 34771 photo 2
Property 34771 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,8
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5,3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 210 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 588 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
587 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44257
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
600 000 € 253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44494
  • ფართი 2363 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
680 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26886
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
430 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56286
  • ფართი 8131 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
480 000 € 1263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50582
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50802
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42923
  • ფართი 563 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19868
  • ფართი 32500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა