Property 62863 photo 1
Property 62863 photo 2
Property 62863 photo 3
Property 62863 photo 4
Property 62863 photo 5
Property 62863 photo 6
Property 62863 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21,4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8146 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42919
  • ფართი 12520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50674
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
390 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36021
  • ფართი 18865 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
330 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36445
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51473
  • ფართი 15165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64069
  • ფართი 1516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
500 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44871
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m

სიახლეების დაგზავნა