Property 57476 photo 1
Property 57476 photo 2
Property 57476 photo 3
Property 57476 photo 4
Property 57476 photo 5
Property 57476 photo 6
Property 57476 photo 7
Property 57476 photo 8
Property 57476 photo 9
Property 57476 photo 10
Property 57476 photo 11
Property 57476 photo 12
Property 57476 photo 13
Property 57476 photo 14
Property 57476 photo 15
Property 57476 photo 16
Property 57476 photo 17
Property 57476 photo 18
Property 57476 photo 19
Property 57476 photo 20
Property 57476 photo 21
Property 57476 photo 22
Property 57476 photo 23
Property 57476 photo 24

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Korydallos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
295 000 € 4402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65303
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65117
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 4148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66134
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66125
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა