იყიდება - კუნძული 320 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
650 000 €
2031 €/m²
Property 32494 photo 1
Property 32494 photo 2
Property 32494 photo 3
Property 32494 photo 4
Property 32494 photo 5
Property 32494 photo 6
Property 32494 photo 7
Property 32494 photo 8
Property 32494 photo 9
Property 32494 photo 10
Property 32494 photo 11
  • ობიექტის კოდი 32494
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 320 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 521 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 320 კვ.მ in Limassol. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

House at Ekali area
Covered area: 320 sq.m
Plot : 521sq.m
Bedrooms : 4 + maids room
3 bathrooms
1 quest toilet
4 uncovered parking, Jacuzzi, pool provision, central heating, fireplace,
Delivery year 2000
Titles deeds available

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 5588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25021
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25767
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32494
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33178
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა