იყიდება - კუნძული 180 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
680 000 €
3778 €/m²
Property 38506 photo 1
Property 38506 photo 2
Property 38506 photo 3
Property 38506 photo 4
Property 38506 photo 5
Property 38506 photo 6
Property 38506 photo 7
Property 38506 photo 8
Property 38506 photo 9
  • ობიექტის კოდი 38506
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 180 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1050 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 5588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25021
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25767
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32494
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33178
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა