იყიდება - კუნძული 340 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
600 000 €
1765 €/m²
Property 33178 photo 1
Property 33178 photo 2
Property 33178 photo 3
Property 33178 photo 4
Property 33178 photo 5
Property 33178 photo 6
Property 33178 photo 7
Property 33178 photo 8
Property 33178 photo 9
Property 33178 photo 10
  • ობიექტის კოდი 33178
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 340 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • აშენების წელი: 1998
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 340 კვ.მ in Limassol. სახლი 5 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

This nice bungalow located in Parekklisia area. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33178
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
649 280 € 3528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49748
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51610
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
492 200 € 2983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52453
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა