იყიდება - კუნძული 286 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
761 000 €
2661 €/m²
Property 37252 photo 1
Property 37252 photo 2
Property 37252 photo 3
Property 37252 photo 4
Property 37252 photo 5
Property 37252 photo 6
Property 37252 photo 7
Property 37252 photo 8
  • ობიექტის კოდი 37252
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 286 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 508 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 286 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25767
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32494
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
649 280 € 3528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49748
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54586
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა