Property 38096 photo 1
Property 38096 photo 2
Property 38096 photo 3
Property 38096 photo 4
Property 38096 photo 5
Property 38096 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63904
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
680 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26886
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 100 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50051
  • ფართი 12400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
640 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40004
  • ფართი 2577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
800 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38750
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა