375 000 € 299 000 €
110 €/m²
Property 31238 photo 1
Property 31238 photo 2
Property 31238 photo 3
Property 31238 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2700 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1890 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63235
  • ფართი 4184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
360 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48644
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
340 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37045
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
320 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34223
  • ფართი 8700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
427 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26976
  • ფართი 9848 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა