Property 34223 photo 1
Property 34223 photo 2
Property 34223 photo 3
Property 34223 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8700 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 280 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
426 500 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36778
  • ფართი 12588 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
280 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37597
  • ფართი 2890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50674
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51460
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
300 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38520
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38534
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m

სიახლეების დაგზავნა