Property 25272 photo 1
Property 25272 photo 2
Property 25272 photo 3
Property 25272 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 12 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4300 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
107 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65472
  • ფართი 1130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
105 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64280
  • ფართი 4033 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2470 m
გირჩევთ იყიდება
179 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63493
  • ფართი 2950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
109 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44731
  • ფართი 1344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38246
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
130 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41759
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
107 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49741
  • ფართი 3137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა