მოთხოვნით
Property 24991 photo 1
Property 24991 photo 2
Property 24991 photo 3
Property 24991 photo 4
Property 24991 photo 5
Property 24991 photo 6
Property 24991 photo 7
Property 24991 photo 8
Property 24991 photo 9
Property 24991 photo 10
Property 24991 photo 11
Property 24991 photo 12
Property 24991 photo 13
Property 24991 photo 14
Property 24991 photo 15
Property 24991 photo 16
Property 24991 photo 17
Property 24991 photo 18
Property 24991 photo 19
Property 24991 photo 20
Property 24991 photo 21
Property 24991 photo 22
Property 24991 photo 23
Property 24991 photo 24
Property 24991 photo 25
Property 24991 photo 26
Property 24991 photo 27
Property 24991 photo 28
Property 24991 photo 29
Property 24991 photo 30
Property 24991 photo 31
Property 24991 photo 32
Property 24991 photo 33
Property 24991 photo 34
Property 24991 photo 35
Property 24991 photo 36
Property 24991 photo 37
Property 24991 photo 38
Property 24991 photo 39
Property 24991 photo 40
Property 24991 photo 41
Property 24991 photo 42
Property 24991 photo 43
Property 24991 photo 44
Property 24991 photo 45
Property 24991 photo 46
Property 24991 photo 47
Property 24991 photo 48
Property 24991 photo 49
Property 24991 photo 50
Property 24991 photo 51
Property 24991 photo 52
Property 24991 photo 53
Property 24991 photo 54
Property 24991 photo 55
Property 24991 photo 56
Property 24991 photo 57
Property 24991 photo 58

Details

  • აშენების წელი: 1960
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

Unique villa for sale in Mati Nea Makri with unlimited, exclusive view and access to the sea.The property has all the facilities. Private sports area, basketball, table tennis, outdoor barbecue, and private beach access.

Mati Attiki is a holiday settlement of Eastern Attica, at the administrative boundaries of the municipality of Nea Makri, at the southernmost point of the Rafina border

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 1721 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30319
  • ფართი 244 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60133
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
380 000 € 4871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64787
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა