იყიდება - სასტუმრო 38652 m² კრეტაზე

საბერძნეთი კრეტა ჰერაკლიონის პრეფექტურა
მოთხოვნით
Property 22950 photo 1
Property 22950 photo 2
Property 22950 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 38652 კვ.მ. in Crete. აშენების პერსპექტივით 7500 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale a plot of 38.652 sq m in ​​Hersonissos region. Located on a hill , it has a beautiful view to  the mountains and a side sea view. It can build approximately 7,500 sq m. The plot is ideal for the construction of sports facilities as well as the construction of a residential complex since it is situated among huge hotel complexes, which each year host more than 1 million tourists. Within 9 to 18 km there are archaeological sites such as Knossos, the Minoan castle in Malia and the archaeological site of Lyttos.

Price on demand (the property documents are ready for the sale process).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63958
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
გირჩევთ იყიდება
179 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63493
  • ფართი 2950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65418
  • ფართი 4098 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
120 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65362
  • ფართი 1270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
640 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63552
  • ფართი 7142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m

სიახლეების დაგზავნა