Property 19640 photo 1
Property 19640 photo 2
Property 19640 photo 3
Property 19640 photo 4
Property 19640 photo 5
Property 19640 photo 6
Property 19640 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 420 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36756
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
450 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38248
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
320 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32468
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
400 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26772
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა