130 000 €
1625 €/m²
Property 34849 photo 1
Property 34849 photo 2
Property 34849 photo 3
Property 34849 photo 4

Details

  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 80 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Shop, very good location, rented long term, fully renovated. 40sqm ground floor and 40sqm 1st floor.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
150 000 € 1515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39107
  • ფართი 99 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m
იყიდება
150 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22389
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
130 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34849
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
127 000 € 2116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56401
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35108
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
135 000 € 931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35509
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45118
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა