180 000 €
39 €/m²
Property 38990 photo 1
Property 38990 photo 2
Property 38990 photo 3
Property 38990 photo 4
Property 38990 photo 5
Property 38990 photo 6
Property 38990 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 260 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4600 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19112
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
240 000 € 231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32068
  • ფართი 1036 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
265 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56755
  • ფართი 3660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m

სიახლეების დაგზავნა