Property 19117 photo 1
Property 19117 photo 2
Property 19117 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 277 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13786
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
810 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 365 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64086
  • ფართი 1966 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
900 000 € 1192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63575
  • ფართი 755 m²
  • მანძილი ზღვიდან 380 m
იყიდება
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3979
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
820 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19321
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა