Property 57086 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,6
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 127 კვ.მ. in Athens.

The plot is located in  Piraeus .

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38160
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11300 m
იყიდება
85 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51964
  • ფართი 932 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
106 000 € 484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12943
  • ფართი 219 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
130 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37012
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
80 000 € 701 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40511
  • ფართი 114 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
120 000 € 80 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14899
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
89 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57086
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა