გაყიდული

ქირავდება - ბინა 100 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
მოთხოვნით
Property 726 photo 1
Property 726 photo 2
Property 726 photo 3
Property 726 photo 4
Property 726 photo 5
Property 726 photo 6
Property 726 photo 7
Property 726 photo 8
Property 726 photo 9
Property 726 photo 10
Property 726 photo 11
  • ობიექტის კოდი 726
  • იყიდება, ქირავდება გირავდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3: салон, две спальни, кухня и столовая, туалет, ванная
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: лифт, кондиционеры, меблировка высокой категории, электроприборы
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

ქირავდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2671 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5454
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 3877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5879
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 2992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6082
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 6
იყიდება
185 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6260
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6428
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 5
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 7182
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 7198
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
350 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7799
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
470 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7940
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7942
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა