Property 65769 photo 1
Property 65769 photo 2
Property 65769 photo 3
Property 65769 photo 4
Property 65769 photo 5
Property 65769 photo 6
Property 65769 photo 7
Property 65769 photo 8
Property 65769 photo 9
Property 65769 photo 10
Property 65769 photo 11
Property 65769 photo 12
Property 65769 photo 13
Property 65769 photo 14
Property 65769 photo 15
Property 65769 photo 16
Property 65769 photo 17
Property 65769 photo 18
Property 65769 photo 19
Property 65769 photo 20
Property 65769 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • სართული: 3
  • აშენების წელი: 2028
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

იყიდება
800 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34147
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 4656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34315
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36714
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36956
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 4320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38732
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 1975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52316
  • ფართი 405 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
850 000 € 6692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58091
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
765 000 € 8315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58415
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58935
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა