Property 65770 photo 1
Property 65770 photo 2
Property 65770 photo 3
Property 65770 photo 4
Property 65770 photo 5
Property 65770 photo 6
Property 65770 photo 7
Property 65770 photo 8
Property 65770 photo 9
Property 65770 photo 10
Property 65770 photo 11
Property 65770 photo 12
Property 65770 photo 13
Property 65770 photo 14
Property 65770 photo 15
Property 65770 photo 16
Property 65770 photo 17
Property 65770 photo 18
Property 65770 photo 19
Property 65770 photo 20
Property 65770 photo 21

Details

  • სართული: 4
  • აშენების წელი: 2028
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

იყიდება
1 080 000 € 11739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58417
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58935
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58938
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60597
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 6
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 050 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62306
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
680 000 € 7157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62328
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
880 000 € 6717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62389
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62432
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 000 000 € 7936 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64113
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა