Property 66012 photo 1
Property 66012 photo 2
Property 66012 photo 3
Property 66012 photo 4
Property 66012 photo 5
Property 66012 photo 6
Property 66012 photo 7
Property 66012 photo 8
Property 66012 photo 9
Property 66012 photo 10
Property 66012 photo 11
Property 66012 photo 12
Property 66012 photo 13
Property 66012 photo 14
Property 66012 photo 15
Property 66012 photo 16
Property 66012 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: 1
  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

იყიდება
300 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52279
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 3086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52405
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52421
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
260 000 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52456
  • ფართი 58 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
275 000 € 3089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52946
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 140 000 € 1609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53081
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 2857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53233
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
247 000 € 3012 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53235
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53244
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53317
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა