Property 64767 photo 1
Property 64767 photo 2
Property 64767 photo 3
Property 64767 photo 4
Property 64767 photo 5
Property 64767 photo 6
Property 64767 photo 7
Property 64767 photo 8
Property 64767 photo 9
Property 64767 photo 10
Property 64767 photo 11
Property 64767 photo 12
Property 64767 photo 13
Property 64767 photo 14
Property 64767 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Wifi
  • Access
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 33 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, სასადილო ოთახი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
115 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65825
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
85 000 € 1287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65849
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
109 000 € 3892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65853
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 1
იყიდება
108 000 € 3857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65854
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
75 000 € 641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65856
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 2
იყიდება
118 000 € 3933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65863
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65864
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65866
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
122 000 € 3485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66028
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66100
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა