Property 66100 photo 1
Property 66100 photo 2
Property 66100 photo 3
Property 66100 photo 4
Property 66100 photo 5
Property 66100 photo 6
Property 66100 photo 7
Property 66100 photo 8
Property 66100 photo 9
Property 66100 photo 10
Property 66100 photo 11
Property 66100 photo 12
Property 66100 photo 13
Property 66100 photo 14
Property 66100 photo 15
Property 66100 photo 16
Property 66100 photo 17
Property 66100 photo 18
Property 66100 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 82 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
166 000 € 2813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64274
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
167 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64468
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2881 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64470
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64472
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64500
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64511
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
143 000 € 4766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64534
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა