Property 65492 photo 1
Property 65492 photo 2
Property 65492 photo 3
Property 65492 photo 4
Property 65492 photo 5
Property 65492 photo 6
Property 65492 photo 7
Property 65492 photo 8
Property 65492 photo 9
Property 65492 photo 10
Property 65492 photo 11
Property 65492 photo 12
Property 65492 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65290
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
137 000 € 2107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65315
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
172 000 € 4914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65331
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
138 000 € 3729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65429
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
99 000 € 4304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65453
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
126 000 € 1482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65484
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65492
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65508
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა