Property 66116 photo 1
Property 66116 photo 2
Property 66116 photo 3
Property 66116 photo 4
Property 66116 photo 5
Property 66116 photo 6
Property 66116 photo 7
Property 66116 photo 8
Property 66116 photo 9
Property 66116 photo 10
Property 66116 photo 11
Property 66116 photo 12
Property 66116 photo 13
Property 66116 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65864
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65866
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
158 000 € 6076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65924
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 1
იყიდება
185 000 € 2642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65935
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65936
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
168 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65967
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65986
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
140 000 € 1627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65998
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66005
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
122 000 € 3485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66028
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა