Property 64769 photo 1
Property 64769 photo 2
Property 64769 photo 3
Property 64769 photo 4
Property 64769 photo 5
Property 64769 photo 6
Property 64769 photo 7
Property 64769 photo 8
Property 64769 photo 9
Property 64769 photo 10
Property 64769 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1979
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • Access
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 44 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1410 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4152
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
90 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52963
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
89 000 € 1508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54730
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
90 000 € 1698 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59305
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64456
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
90 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64769
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
93 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64983
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
89 000 € 1369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65693
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
87 000 € 3480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65779
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა