Property 64684 photo 1
Property 64684 photo 2
Property 64684 photo 3
Property 64684 photo 4
Property 64684 photo 5
Property 64684 photo 6
Property 64684 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 40 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს ქვედა სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64684
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
72 000 € 2057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64703
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
79 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 4
იყიდება
86 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64767
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
90 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64769
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
72 000 € 2057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64770
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
62 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64905
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
68 000 € 1172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64962
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
93 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64983
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 1933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65390
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა