Property 64765 photo 1
Property 64765 photo 2
Property 64765 photo 3
Property 64765 photo 4
Property 64765 photo 5
Property 64765 photo 6
Property 64765 photo 7
Property 64765 photo 8
Property 64765 photo 9
Property 64765 photo 10
Property 64765 photo 11
Property 64765 photo 12
Property 64765 photo 13
Property 64765 photo 14
Property 64765 photo 15
Property 64765 photo 16
Property 64765 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • Wifi
  • სათავსო
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს სარდაფში სართულზე და შედგება სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
73 000 € 1825 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62458
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
75 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64282
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64565
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
72 000 € 2057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64703
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
72 000 € 2057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64770
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
70 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65528
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
75 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65700
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
75 000 € 641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65856
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა