Property 64770 photo 1
Property 64770 photo 2
Property 64770 photo 3
Property 64770 photo 4
Property 64770 photo 5
Property 64770 photo 6
Property 64770 photo 7
Property 64770 photo 8
Property 64770 photo 9
Property 64770 photo 10
Property 64770 photo 11
Property 64770 photo 12
Property 64770 photo 13
Property 64770 photo 14
Property 64770 photo 15
Property 64770 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • Wifi
  • Access
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 35 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს Semi-first floor სართულზე და შედგება Semi-first floor შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
101 000 € 2657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61018
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 3620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61890
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 1
იყიდება
87 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61969
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 1707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62395
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 1067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62427
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
73 000 € 1825 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62458
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
66 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62478
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 1
იყიდება
65 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62505
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62628
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა