Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bedrooms: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • Wifi
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 35 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60529
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60610
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
101 000 € 2657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61018
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 3620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61890
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 1
იყიდება
87 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61969
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 1707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62395
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 1067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62427
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
73 000 € 1825 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62458
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
66 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62478
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 1
იყიდება
65 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62505
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა