Property 6260 photo 1
Property 6260 photo 2
Property 6260 photo 3
Property 6260 photo 4
Property 6260 photo 5
Property 6260 photo 6
Property 6260 photo 7
Property 6260 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bedrooms: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 79 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65319
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63053
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65350
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
163 000 € 3622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64885
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63006
  • ფართი 31 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა