Property 62254 photo 1
Property 62254 photo 2
Property 62254 photo 3
Property 62254 photo 4
Property 62254 photo 5
Property 62254 photo 6
Property 62254 photo 7
Property 62254 photo 8
Property 62254 photo 9
Property 62254 photo 10
Property 62254 photo 11
Property 62254 photo 12
Property 62254 photo 13
Property 62254 photo 14
Property 62254 photo 15
Property 62254 photo 16
Property 62254 photo 17
Property 62254 photo 18
Property 62254 photo 19
Property 62254 photo 20
Property 62254 photo 21
Property 62254 photo 22
Property 62254 photo 23
Property 62254 photo 24
Property 62254 photo 25
Property 62254 photo 26
Property 62254 photo 27
Property 62254 photo 28
Property 62254 photo 29
Property 62254 photo 30
Property 62254 photo 31
Property 62254 photo 32
Property 62254 photo 33
Property 62254 photo 34
Property 62254 photo 35
Property 62254 photo 36
Property 62254 photo 37
Property 62254 photo 38
Property 62254 photo 39
Property 62254 photo 40
Property 62254 photo 41
Property 62254 photo 42
Property 62254 photo 43
Property 62254 photo 44
Property 62254 photo 45
Property 62254 photo 46
Property 62254 photo 47
Property 62254 photo 48
Property 62254 photo 49
Property 62254 photo 50
Property 62254 photo 51
Property 62254 photo 52
Property 62254 photo 53
Property 62254 photo 54
Property 62254 photo 55
Property 62254 photo 56
Property 62254 photo 57
Property 62254 photo 58
Property 62254 photo 59
Property 62254 photo 60
Property 62254 photo 61
Property 62254 photo 62
Property 62254 photo 63
Property 62254 photo 64
Property 62254 photo 65
Property 62254 photo 66

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 160 კვ.მ on the island of Corfu. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For Sale: Two Identical, Independent Apartments in the village of Agios Matthaios, South-West of Corfu!

The house sits on a hillside with access road and parking at its top, and other access by staircase from the central road.

Each apartment is 80 sq.m and features the following layout:

  • 2 bedrooms
  • Living room with kitchen
  • WC with shower
  • Spacious Veranda and Balcony

The property also includes parking space, a shared barbecue area, and a communal yard.

The building is equipped with central oil heating.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 1593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62254
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
240 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46653
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 2777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19790
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
375 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47382
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
250 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30907
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39619
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
300 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49465
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა