Property 61890 photo 1
Property 61890 photo 2
Property 61890 photo 3
Property 61890 photo 4
Property 61890 photo 5
Property 61890 photo 6
Property 61890 photo 7
Property 61890 photo 8
Property 61890 photo 9
Property 61890 photo 10
Property 61890 photo 11
Property 61890 photo 12
Property 61890 photo 13
Property 61890 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13,5 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 29 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
102 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65281
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 1
იყიდება
87 000 € 1933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65390
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
99 000 € 4304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65453
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
126 000 € 1482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65484
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65492
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65508
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
115 000 € 3833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65526
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 1
იყიდება
132 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65529
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65572
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა