Property 65453 photo 1
Property 65453 photo 2
Property 65453 photo 3
Property 65453 photo 4
Property 65453 photo 5
Property 65453 photo 6
Property 65453 photo 7
Property 65453 photo 8
Property 65453 photo 9
Property 65453 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 23 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63986
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64019
  • ფართი 15 m²
  • Rooms 1
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
87 000 € 2175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64441
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 1581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64442
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64456
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64500
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64511
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
143 000 € 4766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64534
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა