Property 65484 photo 1
Property 65484 photo 2
Property 65484 photo 3
Property 65484 photo 4
Property 65484 photo 5
Property 65484 photo 6
Property 65484 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66005
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
122 000 € 3485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66028
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66030
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
178 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66033
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66055
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
155 000 € 3100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66057
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
158 000 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66058
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66094
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66100
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66115
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა