Property 65508 photo 1
Property 65508 photo 2
Property 65508 photo 3
Property 65508 photo 4
Property 65508 photo 5
Property 65508 photo 6
Property 65508 photo 7
Property 65508 photo 8
Property 65508 photo 9
Property 65508 photo 10
Property 65508 photo 11
Property 65508 photo 12
Property 65508 photo 13
Property 65508 photo 14
Property 65508 photo 15
Property 65508 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
89 000 € 1369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65693
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65708
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
87 000 € 3782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65744
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
87 000 € 4350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65745
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 1
იყიდება
138 000 € 2816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65746
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
115 000 € 1916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65777
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 3480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65779
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
115 000 € 5750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65822
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 1
იყიდება
135 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65823
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 3068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65824
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა