Property 65526 photo 1
Property 65526 photo 2
Property 65526 photo 3
Property 65526 photo 4
Property 65526 photo 5
Property 65526 photo 6
Property 65526 photo 7
Property 65526 photo 8
Property 65526 photo 9
Property 65526 photo 10
Property 65526 photo 11
Property 65526 photo 12
Property 65526 photo 13
Property 65526 photo 14
Property 65526 photo 15
Property 65526 photo 16
Property 65526 photo 17
Property 65526 photo 18
Property 65526 photo 19
Property 65526 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 30 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 3173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64272
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 2813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64274
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
167 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64468
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2881 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64470
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64472
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64500
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64511
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა