190 000 €
3065 €/m²
Property 34805 photo 1
Property 34805 photo 2
Property 34805 photo 3
Property 34805 photo 4
Property 34805 photo 5
Property 34805 photo 6
Property 34805 photo 7
Property 34805 photo 8
Property 34805 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 62 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Kesariani.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65350
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 500 € 6353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63008
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
155 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66066
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65594
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65356
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა