Property 59048 photo 1
Property 59048 photo 2
Property 59048 photo 3
Property 59048 photo 4
Property 59048 photo 5
Property 59048 photo 6
Property 59048 photo 7
Property 59048 photo 8
Property 59048 photo 9
Property 59048 photo 10
Property 59048 photo 11

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 74 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა.

The apartment is located in Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა