550 000 € 530 000 €
630 €/m²
Property 38591 photo 1
Property 38591 photo 2
Property 38591 photo 3
Property 38591 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 840 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 341 კვ.მ.

The plot is located at the area of Panorama.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
700 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62414
  • ფართი 6760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
480 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36450
  • ფართი 664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 16326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36084
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
640 000 € 422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38793
  • ფართი 1515 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
800 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42888
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
640 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21016
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
450 000 € 239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35051
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
500 000 € 540 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58261
  • ფართი 925 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა