640 000 €
320 €/m²
Property 21016 photo 1
Property 21016 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,9
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1800 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42888
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
855 000 € 282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20474
  • ფართი 3025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
800 000 € 16326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36084
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
750 000 € 288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29441
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
860 000 € 814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32441
  • ფართი 1056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
640 000 € 422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38793
  • ფართი 1515 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
640 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21016
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
700 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62414
  • ფართი 6760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m

სიახლეების დაგზავნა