Property 57977 photo 1
Property 57977 photo 2
Property 57977 photo 3
Property 57977 photo 4
Property 57977 photo 5
Property 57977 photo 6
Property 57977 photo 7
Property 57977 photo 8
Property 57977 photo 9
Property 57977 photo 10
Property 57977 photo 11
Property 57977 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 67 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Residential complex in Palaio Faliro,
a gateway to the Athenian Riviera
• 7 levels
• 21 new-age residences
• 2-3 bedroom apartments and duplexes
• storage area
• 4 apartments on the 1st floor
• 4 apartments on the 2nd floor
• 4 apartments on the 3rd floor
• 1 apartment and 3 duplexes on the 4th/5th
floor
• 1 apartment on the 5th floor
• 4 duplexes on the 6th/ 7th floor

Palaio Faliro, a gateway to the Athenian
Riviera
restaurants and cafes in a scenic promenade at
Flisvos Marina

palm-lined promenade, play parks, an outdoor cinema and
a luxe marina generate a year-round resort vibe

next to game-changing Stavros Niarchos Foundation Cultural
Centre, recreational center for all ages and a piece of art
designed by the well-known Italian architect Renzo Piano

The aparment is located in Palaio Faliro area.
Delivery date Januari 2026

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
285 000 € 5181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62178
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64942
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65385
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა